top of page

SU

Sen ve seninle beraber olan ailen,dostların ve sevdiklerinin sığabileceği bir yaşam alanı istediğini biliyoruz.Toprak işte bunun için var.
Onun işlevsel tasarımı sayesinde içerisinde tüm konforuyla yaşamana imkan veriyor. Onun pencerelerini açtığında aslında evin doğa oluyor. Neden Toprak dersen; çünkü oradan geliyoruz. Her şey oradan.

Sadece brüt 17 m2’ye her köşesini kullanabileceğin bir yatak odası,aynı oda da çocuğun için bir ranza da var.Yüklük olarak kullanacağın yatak bazası,bolca kıyafet için uzunca bir askılık,komodin ve loş ışığında yağmurlu günlerde kitap okumana yarayan başucu aydınlatman.Bunlar on yedi metrekarenin içinde sadece yatak odasına sığdırdıklarımız.
Salon ve açık mutfak iç içe ama her şey senin için var orada.Sen ve yanındakiyle beraber yemeğinizi yiyebileceğiniz bar aynı zamanda karlı günlerde evin içerisinde çalışmana,modern şehir hayatındaki gereksinimler için hazırlık yapmana imkan veriyor.
Salondaki en özel yer senin ve sevdiklerinin rahatça uzanabilecekleri rahat ve altları hep daha fazla şey almak için hazır.Belki de bebeğin için bebek yatağının içinden çıktığı bir kanapedir o!
Salonun en büyük keyfi o koskaca camların hepsi toplanarak açılıyor ve doğayı evin içine alabiliyorsun..Salon gibi salon işte.
Banyonuzun dekorasyonu şehirdeki evlerinizden daha mı güzel seyyahO’da..Evet öyle,çünkü o tüm banyo ihtiyaçlarınızı gördüğü kadar keyifli ve işlevsel tasarımıyla bambaşka.Sıcak suyun her zaman hazır olduğu ve doğada olduğun bir yer burası.
Bunların hepsi brüt 17 m2’de.Ve bu çok güzel.
Tam kararında.

mini

Teklif Alın

İlginiz için teşekkür ederiz !

bottom of page